Polska Izba
Handlowo-Przemysłowa
we Francji
Chambre de Commerce
et d'Industrie Polonaise
en France

WORK SERVICE EXPRESS

work-service-express_-logo2016
   
Nazwa firmy / Nom commercial du membre: WORK SERVICE EXPRESS
Adres / Adresse: ul. Murckowska 14
Miasto / Ville: Katowice
Kod pocztowy / Code Postal: 40-265
Kraj / Pays: Polska
Strona WWW / Site web: www.workexpress.pl
Szczegółowy opis (polski): praca tymczasowa, rekrutacja
Sektor działalności / Secteur: agencja pracy tymczasowej
Telefon / Téléphone: +48 32 205 42 42
Fax: +48 32 721 57 50
   
Osoba do kontaktu / Contact:
Imię i nazwisko / Nom et prénom: Anna VALKENBURG
E-mail: anna.valkenburg@workexpress.pl
Stanowisko / Position: Business Development Manager
Telefon / Téléphone: +48 32 721 57 58 / Mob: +48 519 321 601
Fax: +48 32 721 57 50
Kontakt w języku / Langues: polski, francuski

Work Express to certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku od 2004 r. Firma oferuje usługi z zakresu pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, pozostając jednym z liderów branży HR a od 2009, dzięki spółce zależnej OSP, rozwija również ofertę outsourcingową.

Work Express, jako agencja pracy tymczasowej, oferuje kompleksową organizację procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych i pełną odpowiedzialność za rekrutację oraz sprawy kadrowe. Drugi zakres działalności spółki to usługi doradztwa personalnego. Doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia rekrutacyjne, jak np. testy psychologiczne i autorski system IT, wspierają jej działania w zakresie rekrutacji i selekcji kandydatów. Trzeci obszar działalności to outsourcing procesów. Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi przedsiębiorstw z branży TSL, w spółce opracowano innowacyjne rozwiązania dla klientów w branżach IT, elektroniki użytkowej, odzieżowej, spożywczej, przemysłu ciężkiego oraz e-commerce.

Centrala firmy znajduje się w Katowicach, a projekty są realizowane przez 10 oddziałów w całym kraju. Poza Polską agencja prowadzi działalność na terenie Francji, Niemiec i Belgii, czasowo delegując tam pracowników branż: logistycznej, budowlanej i produkcyjnej a także opiekunów seniorów. Zespół Work Express to 170 fachowców, którzy zatrudnili już ponad 50 000 pracowników tymczasowych. W 2012 spółka uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 a w 2013 zdobyła po raz trzeci godło programu „Firma Przyjazna Klientowi”. Agencja należy do Polskiego Forum HR a ponadto jest członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, Belgijsko-Polsko-Luxemburskiej Izby Handlowej oraz Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Monako.